Leczenie i usuwanie zębów pod narkozą

NIE MA POWODÓW DO OBAW – MEDIX STOMATOLOGIA W ZNIECZULENIU OGÓLNYM

Leczenie zębów pod narkozą Białystok

Leczenie zębów w znieczuleniu obejmuje wszystkie zabiegi, jakie wykonują nasi lekarze przy wyłączeniu świadomości Pacjenta za pomocą narkozy. Do niedawna była ona dostępna wyłącznie w warunkach klinicznych, dla osób z odpowiednimi wskazaniami medycznymi.

Teraz zabiegi z zakresu stomatologii w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, dostępne są również w naszej klinice na Twoje życzenie. Dzięki temu nie tylko nie musisz tracić cennego czasu, ale przede wszystkim dla tych Pacjentów, którzy obawiają się leczenia to komfort całkowitego zniwelowania nieprzyjemnych doznań związanego z leczeniem zębów. Leczenie w znieczuleniu ogólnym jest dostępne zarówno dla pacjentów dorosłych jak i dla dzieci. O wszystko zatroszczy się i zadba nasz doświadczony lekarz anestezjolog oraz pielęgniarki.

Dla wielu osób to ogromna wygoda, aby w trakcie jednoseansowej wizyty wyleczyć wszystkie zęby.

SŁOWO O LECZENIU ZĘBÓW POD NARKOZĄ

Leczenie pod narkozą

Część Pacjentów podczas znieczulenia ogólnego poddawany jest kompleksowemu leczeniu obejmującym nie tylko leczenie chirurgiczne czy implantologiczne, ale również leczenie zachowawcze, endodontyczne czy protetyczne.

Taki zabieg jest bezpieczny wbrew temu, co często można o nim usłyszeć. Warunkiem jest przeprowadzenie do w klinice mającej dostęp do pełnego zaplecza anestezjologicznego.

Narkoza, porównując do innych form znieczulenia, to metoda zaawansowana ale najchętniej stosowana w dziedzinie stomatologii. W zabiegach, w których Pacjent poddany jest znieczuleniu ogólnemu udział biorą dwa wykwalifikowane zespoły specjalistów – stomatologiczny oraz anestezjologiczny. Poza lekarzami na sali są również osoby asystujące jak asystentka stomatologiczna oraz pielęgniarka specjalizująca się w anestezjologii.

A TERAZ O USUWANIU ZĘBÓW POD NARKOZĄ

Usuwanie zębów pod narkozą

Usuwanie zębów pod narkozą daje Pacjentom komfort bez świadomości przeprowadzania skomplikowanego zabiegu ekstrakcji. Opieka lekarza anestezjologa pozwala stomatologom pozwala stomatologom skupić się maksymalnie na pracy w polu operacyjnym, dzięki temu konieczne czynności przebiegają sprawniej, a Pacjent po wizycie zachowuje tylko dobre wspomnienia.

Usuwanie zębów pod narkozą to podobnie jak w przypadku leczenia, metoda polecana dzieciom, osobom niepełnosprawnym oraz wszystkim tym, którzy odczuwają strach przed wizytą u stomatologa.

POZNAJ EKSPERTA ANESTEZJOLOGII MEDIX

dr n. med.

WOJCIECH GROMKOWSKI

ANESTEZJOLOGIA

Od ponad 30 lat jest lekarzem anestezjologiem.

Uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii oraz stopień naukowy doktora nauk medycznych. Od 1997 roku, posiada indywidualną praktykę lekarską i zajmuje się znieczulaniem do ambulatoryjnych zabiegów  stomatologicznych, okulistycznych i gastrologicznych.

Znieczulanie jest główna treścią główną jego aktywności. Szkolenia i doskonalenie niezbędne do właściwego wykonywania pracy są jej uzupełnieniem. Biega w terenie, poza miastem. Ukończył też pierwszy maraton we Włoszech.