Nasza Klinika

CO WYJĄTKOWEGO JEST W KLINICE MEDIX?

Każdy fragment naszej przestrzeni jest dedykowany stomatologii

Tworząc MEDIX chcieliśmy aby było to miejsce wyjątkowe. Począwszy od poczekalni, gabinetów, pokoju konsultacyjnego, wszystko tworzyliśmy z myślą o pacjentach. Jednocześnie funkcjonalność ma ogromny wpływ na ergonomię naszej pracy, dlatego gabinety rozplanowane są jako jeden spójny dobrze działający organizm.

Komfort, wygoda, nastrój

Troska o detale jest dla nas bardzo ważna. Sami bywając w różnych miejscach zwracamy uwagę na to jak jestesmy przyjmowani. Dlatego zależy nam na najwyższych standardach.

Przestronna poczekalnia dająca intymność, bez tłoku i ścisku oraz natrętnego hałasu. Szybkie WiFi dla osób, które potrzebują kontaktu ze światem. Wygodne fotele stomatologiczne, na których wprost chce się zasnąć. Przyjemny relaksujący zapach we wnętrzach. Wysublimowana nienachalna muzyka budująca fajny nastrój.  Miejsca parkingowe w bliskim otoczeniu. Doskonała i aromatyczna kawa…

To wszystko, to tylko część elementów, o których pomyśleliśmy zapraszając do nas.

Odwiedź naszą klinikę i daj się mile zaskoczyć

Poczuj klimat
naszej kliniki

STOMATOLOGIA W KLIMACIE SPA 

Przełamujemy mit! Wizyta u dentysty nie musi być stresująca, wręcz przeciwnie. Medix to SPA dla Twojego uśmiechu. To chwila dla Ciebie, Twojego zdrowia. W każdym najmniejszym detalu zadbaliśmy o Twój komfort i dobre samopoczucie. Medix to miejsce w którym możesz się autentycznie zrelaksować. Jeśli spieszysz się – bez obaw wizyta rozpocznie się punktualnie. Jeśli chcesz na chwilę usiąść, odpocząć od codziennego biegu – możesz liczyć na naszą doskonałą i aromatyczną kawę. Gościnność, komfort i wygoda w połączeniu ze światową stomatologią to nasza specjalność.

NASZA KLINIKA ZMIENIA SIĘ DLA NASZYCH PACJENTÓW

Już niedługo Medix w nowej odsłonie.

Nowe wnętrza, jeszcze ciekawszy design inspirowany artystycznymi przestrzeniami, prostotą w otoczeniu wysmakowanych detali.

Mamy nadzieję miło Państwa zaskoczyć

Medix to miejsce ludzie aura pasja doświadczenie