Stomatologia dziecięca

DOBRY STOMATOLOG DZIECIĘCY TO PRAWDZIWY SKARB

Wybór odpowiedniego stomatologa może mieć duże znaczenie.

Okazuje się, że odpowiednie podejście i zastosowanie nowoczesnych technik leczenia przez stomatologa dziecięcego podczas pierwszych kontaktów dziecka z Gabinetem daje pozytywne rezultaty każdemu Pacjentowi na całe życie. Oswaja najmłodszych z wyposażeniem, oraz uczy dobrych zasad higieny jamy ustnej, które procentuje każdego dnia.

Coraz więcej rodziców przekonuje się, że dobry stomatolog dziecięcy to prawdziwy skarb. Dzięki któremu, dzieci już od najmłodszych lat cieszą się zdrowym radosnym uśmiechem. A także co jest najważniejsze brakiem lęku przed stomatologami.

PRZYJAZNY STOMATOLOG DZIECIĘCY OD TERAZ W BIAŁYMSTOKU

Nasza nowocześnie wyposażona baza dostępna jest nie tylko dla osób dorosłych, ale także dla dzieci.

Nawet na najmniejszych Pacjentów czeka wykwalifikowany stomatolog dziecięcy. Chętnie zaproponuje kompleksowe leczenie ubytków próchnicowych, stanów zapalnych  jamy ustnej, a także ortodontyczne. Wszystko to w jednym z 3 kolorowych gabinetów stomatologicznych – zielonym, niebieskim lub fioletowym (w razie potrzeby też w znieczuleniu ogólnym). Nie zapominając o nagrodzie – niespodziance dla wszystkich dzielnych Zuchów!

POZNAJ EKSPERTA STOMATOLOGII DZIECIĘCEJ MEDIX

lek. dent.

ANNA KOZAKIEWICZ

ENDODONCJA, STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2011 r. Obecnie rezydent w trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej. W klinice przeprowadza zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej na  „4 lub 6 rąk”, specjalizuje się w odbudowach estetycznych przy użyciu najnowszych materiałów, a także leczeniu naszych najmłodszych pacjentów.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności  na licznych kursach, poznając najnowsze trendy w leczeniu, co pozwala na leczenie pacjentów według obowiązujących standardów. Już w trakcie studiów uczestniczyła w szkoleniach z zakresu pracy z mikroskopem, zdobywa więc od lat doświadczenie w tej dziedzinie.