Nano-hydroksyapatyt

Nasze usługi Nano-hydroksyapatyt

CZYM JEST HYDROKSYAPATYT?

Hydroksyapatyt to substancja, która jest jednym ze składników wchodzących w naturalny budulec zębów i kości. Od wielu lat starano się za pomocą różnego rodzaju badań stworzyć jego nanocząsteczki, które miały być odpowiedzialne za walkę z różnymi chorobami, przede wszystkim zębów. Obecnie substancja nano-hydroksyaptytowa jest stosowana w różnego rodzaju preparatach stomatologicznych, głównie związanych z profilaktyką dbania o zęby.

STOSOWANIE HYDROKSYAPATYTU

Stosowanie preparatów z nano-hydroksyapatytem pozwala skutecznie walczyć z różnego rodzaju problemami zębów i jamy ustnej. Obecnie dzięki wielu różnym specyfikom dostępnym za pośrednictwem mojego gabinetu stomatologicznego ‘Medix’ możliwe jest podjęcie skutecznej walki między innymi z:

Obecnie dostępnych jest na rynku wiele różnych preparatów w postaci:

  • past do zębów z nano-hydroksyapatytem,
  • płynów do płukania,
  • żelów do stosowania miejscowego,

Wszystkie te specyfiki przede wszystkim mają na celu zwiększyć mineralną wydajność szkliwa. Jest to podstawa do walki z wieloma chorobami zębów i dziąseł. Skuteczność stosowania tego typu zabiegów jest stale potwierdzana przez wiele różnych instytucji działających w kręgach stomatologicznych.

STOSOWANIE HYDROKSYAPATYTU

Nano-hydroksyapatyt to substancja wykazująca niezwykłe właściwości odbudowujące, wzmacniające a także lecznicze. Jej zastosowanie jest coraz szczersze, mimo iż nadal trwają w wielu środowiskach badania mające na celu potwierdzić szerokie i skuteczne działanie tego typu środka.

Gabinet stomatologiczny ‘Medix’ poleca stosowanie różnego rodzaju preparatów, mających w swoim składzie nano-hydroksyapatyt. Obecnie dostępnych jest wiele środków, które po konsultacji z lekarzem stomatologiem powinny być regularnie stosowane.

Dlatego wszystkich Państwa serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą preparatów z nano-hydroksyapatyt. Dzięki tej substancji skutecznie będą mogli Państwo walczyć z wieloma problemami zębów i dziąseł.