Dr n. med Ewa Duraj

Właścicielka Gabinetu Stomatologicznego Medix
Stomatolog, Implantolog, Chirurg, Wykładowca akademicki

Tytuł doktora nauk medycznych zdobyła w 2005 roku na Akademii Medycznej w Białymstoku, a już w 2007 roku mogła pochwalić się specjalizacją z chirurgii stomatologicznej.


Doktor Ewa Duraj wiedzę zdobywała na całym świecie czerpiąc od największych autorytetów światowej stomatologii. Przez lata uczestniczyła w niezliczonej ilości kongresów, sympozjów, kursów i warsztatów w kraju i za granicą m. in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Szwecji czy Stanach Zjednoczonych. Jako szczególnie istotne warto wspomnieć Curriculum of Oral Implantology – Uniwersytet im J. W. Goethe we Frankfurcie nad Menem, oraz Kois Center w Seattle.

Specjalizuje się w technikach regeneracji tkanek, estetycznej odbudowie protetycznej na wszczepach, periodontologii oraz mikrochirurgii plastycznej dziąsła.

Wiedzę i umiejętności implantologiczne zapoczątkowane w 1998 nieustannie poszerza w specjalistycznych ośrodkach na całym świecie. Od 2007r. specjalizuje się także w zabiegach mikrochirurgii ortodontycznej – Kortykotomii wyrostka zębodołowego.

Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, działającej w strukturach Międzynarodowej Federacji IFED oraz Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego działającego w ramach European Federation of Periodontology (EFP). Od 1994 roku prowadzi prywatną praktykę oraz pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W latach 2008 – 2011 praktykowała w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2011 asystuje w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Poza wszelkimi osiągnięciami i sukcesami zawodowymi przede wszystkim Doktor Ewa jest ciepłą, serdeczną i miłą osobą. Swoim bardzo starannym podejściem do leczenia oraz troską zaskarbiła sobie ogromną sympatię pacjentów i – jak sama mówi – to właśnie jest jej największy sukces oraz zobowiązanie.