Magdalena Sulewska

Dr n. med Magdalena Sulewska

Periodontologia

Specjalistka w periodontologii

W 2007 roku ukończyła studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego UniwersytetuMedycznego w Białymstoku.
Od 2008 roku związana z Zakładem Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie pracuje obecnie jako asytent. Uczestniczy w projektach naukowych i badawczych prowadzonych w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
W roku 2012 obroniła pracę doktorską pt.: „Stan jamy ustnej pacjentów z zespołem Downa, a aktywność antyoksydacyjna w surowicy krwi, erytrocytach i ślinie”, uzyskując tym samym stopień doktora nauk medycznych. Jest autorką kilkunastu prac naukowych i doniesień zjazdowych.
W 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.

W opinii najbliższych jestem osobą wesołą, życzliwą i energiczną a także jestem urodzoną optymistką. Cechy te towarzyszą mi od najmłodszych lat i ułatwiają współpracę z Pacjentami i kolegami w pracy.

Uważam, że uśmiech jest wielką ozdobą człowieka.

Sama ciągle się uśmiecham i chciałabym, by każdy Pacjent Gabinetu Medix mógł czynić to samo. By jego uśmiech był zdrowy, piękny i biały. Dlatego też w pracy stomatologa wykazuję się pełnym zaangażowaniem, a wszystkie moje działania są skierowane na dobro Pacjenta. Zadowolony i uśmiechnięty Pacjent jest największą i najlepszą nagrodą za trud i czas poświęcony leczeniu.

Poza praca stomatologa pasjonują mnie podróże i – jak na żonę instruktora nurkowania przystało – poznawanie podwodnego świata. Jednak po każdym urlopie wracam z radością i zapałem do swoich Pacjentów.